Úvod » Co je WC + BIDET

Co je WC + BIDET

V souladu se zvyšujícím se zájmem o hygienu a zdraví stále více lidí řeší otázku mokré očisty po použití toalety. Ne všichni máme to štěstí, abychom měli dostatečně velkou koupelnu pro umístění bidetu a když ano, potom určitě hledáme stejný komfort v zaměstnání, hotelech, restauracích, prostě na místech, kde trávíme více času.

Přitom řešení je překvapivě jednoduché. Nabízíme vám revoluční systém kombinace WC+bidet 2v1. 

Jak funguje WC+bidet 2v1

Je to klasické WC se zabudovanou bidetovou tryskou, která je umístěná přímo v límci keramické mísy. Nejedná se o přídavné sedátko, ani o elektronickou verzi. Ide o WC, které má v sobě zabudovanou bidetovou trysku. Ta se ovládá  externě, pomocí směšovací baterie, nebo ventilu. Žádná elektronika, žádné výsuvné mechanismy = dlouhá životnost!


Kde se vyrábí WC + BIDET 2v1?

Tento výrobek vyrábí firma CREAVIT. S jeho výrobou začala už před více jak 20. lety, Co nám dovoluje tvrdit, že se jedná o výrobek, který je prověřený statisíci zákazníky po celém světě. Výroba je v Turecku, distribuční sklady jsou však po celém světě. Jestli chcete vidět,  jak probíhávýroba, pusťte si prosím krátké propagační video.


Kolik stojí WC + BIDET 2v1?

V nabídce máme  různé modely, od standardních designů za příjemnou cenu, až po exkluzivní modely, které mají cenu vyšší. Vybere si tedy opravu každý.
Závěsné WC+BIDET 2v1 
Samostatne stojace WC+BIDET 2v1 
Kombi WC+BIDET 2v1 

Když zvážíte úsporu místa, finanční úsporu za samostatný bidet a připočtete si k tomu 12. letou záruku na keramiku, je cena přijatelná.

Proč právě WC + BIDET 2v1?

Důvodů existuje více, ale skutečné důvody musí objevit každý sám. My vám přesto nabízíme 7 argumentů, které považujeme za důležité:

1. Zvýší se úroveň Vaší osobní hygieny
jde o vynikajícího pomocníků při udržení svěžesti a čistoty v průběhu menstruačních dní. Také ideální při prevenci proti hemeroidům. Použití mokré očisty doporučuje většina lékařů i léčitelů. A ani špinavé ruce si přece neutíráme jen do papíru.

2. Nahradí funkci samostatného bidetu
Nezabere další místo. Je tedy ideální do malých koupelen i do obvyklého prostoru WC

3. Finančně úsporný
Nemusíte kupovat zvlášť bidet a zvlášť toaletu, stačí jedna keramika a navíc ceny jsou srovnatelné s cenami běžných WC mís na trhu.

4. Je také ideální pomocník pro osoby se sníženou pohyblivostí nebo tělesným postižením
Toto řešení ocení i senioři. Není potřeba přemísťovat osobu na jinou keramiku, díky jednoduchému ovládání zvládne každý omytí sám nebo má asistující osoba ulehčenou práci, protože má volné obě ruce a může pohodlně vykonat omytí. Žádná složitá manipulace se sprchovací hlavicí nebo stříkání vody okolo. V nabídce jsou speciální mísy pro hendikepované

5. Elegantní výběr z mnoha variant
V nabídce je zhruba 50 typů závěsných, kombi WC a samostatně stojících WC+bidet 2v1. Od standardních ekonomických typů, přes moderních design italských návrhářů nebo romantický RETRO design až po ručně pozlacené a dekorované modely pro ty nejnáročnější zákazníky.

6. Jednoduchá montáž, ovládaní i údržba
Žádná elektronika, 100% spolehlivost, možnost napojení na studenou i teplou - předmíchanou vodu. Ovládání je možné přizpůsobit Vašim potřebám.

7. Ve stejném designu
K vybraným modelům WC+bidet 2v1 si můžete koupit také umyvadlo ve shodném designu. Dodáváme i samostatné WC (bez bidetové trysky) a bidet ve shodném designu.